Dallime mes rishikimeve të "Njësia administrative Otllak"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
{{Infobox ALB komuna|
| foto harta=[[Figura:|140px]]
| rrethi= [[Rrethi i Beratit]]
| emri={{PAGENAME}}
| kryetari=
| qarku=[[Qarku i Beratit]]
| bashkiabanorë=
| rrethi=[[Rrethi i Beratit]]
| bashkia=
| kkryetari=
| banor=
| posta=
| telefoni=
| web=
}}
'''{{PAGENAME}}Komuna Otllak''' është një komunë në [[Shqipëri]]...
 
'''{{PAGENAME}}''' është një komunë në [[Shqipëri]]...
 
== Gjeografia ==
{{Komuna Otllak}}
 
{{BashkitëQarku dhe Komunat e Rrethit tëi Beratit}}
 
{{AL-gjeo-cung}}