Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Faqja kryesore/A e dini se/Livadhi"

[[Skeda:|150px|right|link=]]
* Grimcat e [[hekuri]]t të gjetura në [[Hëna|Hënë]] dhe të sjella në Tokë kanë një [[vetia|veti]] të veçantë, ato nuk [[korozioni|ndryshken]].
* Makina e shkrimit është shpikur nga [[Hungarezët|hungarezi]] Qwert Yuiop, i cili e la “nënshkrimin” e tij në tastierë.
*
*
*