Ndryshimi mes inspektimeve të "13 Maj"

3 bytes removed ,  8 vjet më parë
v
r2.7.2) (roboti ndryshoj: sh:13. 5.; Ndryshime kozmetike
v (r2.6.4) (roboti shtoj: kv:13 ода кора, xmf:13 მესი)
v (r2.7.2) (roboti ndryshoj: sh:13. 5.; Ndryshime kozmetike)
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
[[Kategoria:Maj]]
 
[[Kategoria:Maj]]
<!--interwiki-->
 
[[af:13 Mei]]
[[sco:13 Mey]]
[[se:Miessemánu 13.]]
[[sh:13. 5.]]
[[simple:May 13]]
[[sk:13. máj]]