Ndryshimi mes inspektimeve të "25 Prill"

2 bytes added ,  9 vjet më parë
v
r2.7.2) (roboti ndryshoj: sh:25. 4.; Ndryshime kozmetike
v (r2.6.4) (roboti shtoj: ksh:25. Apprill)
v (r2.7.2) (roboti ndryshoj: sh:25. 4.; Ndryshime kozmetike)
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 30|Mars (muaj)|Prill|Qershor}}
== Ngjarje ==
* [[1986]] - katastrofa nukleare në [[Çernobil]]
* [[2010]] - filluan punimet për ndërtimin e autostradës Vërmnicë- Merdare.
 
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[Kategoria:Prill]]
 
[[sco:25 Aprile]]
[[se:Cuoŋománu 25.]]
[[sh:25. 4.]]
[[simple:April 25]]
[[sk:25. apríl]]