Ndryshimi mes inspektimeve të "7 Prill"

1 byte added ,  9 vjet më parë
v
r2.7.2) (roboti ndryshoj: sh:7. 4.; Ndryshime kozmetike
v (r2.6.4) (roboti shtoj: ksh:7. Apprill)
v (r2.7.2) (roboti ndryshoj: sh:7. 4.; Ndryshime kozmetike)
* [[1944]] - [[Gerhard Schröder]], politikan gjerman, ish kryeministër i [[Gjermania|Gjermanisë]]
* [[1954]] - [[Jackie Chan]], aktor, regjisor, këngëtar dhe kaskader kinez
* [[1964]] - [[Russell Crowe ]] , aktor nga [[Zelanda e Re]]
* [[1974]] - [[Kledi Kadiu]], balerin
 
[[sco:7 Aprile]]
[[se:Cuoŋománu 7.]]
[[sh:7. 4.]]
[[simple:April 7]]
[[sk:7. apríl]]