Dallime mes rishikimeve të "20 Shtator"

v (r2.6.4) (roboti shtoj: ksh:20. Sepptämmber)
* [[1980]] - [[Alen Bašić]], futbollist boshnjak
* [[1983]] - [[Yuna Ito]], këngëtare j-popi dhe aktore japoneze
* [[1985]] - [[Franceska Jaimes]], aktore pornografike kolumbiane
 
== Vdekje ==
184

edits