Dallime mes rishikimeve të "26 Shtator"

75 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.5.5) (roboti shtoj: diq:26 Keşkelun)
No edit summary
* [[1976]] - [[Lavoslav Ruzhiqka]], kimist kroat
* [[1988]] - [[Branko Zebec]], futbollist kroat dhe trener futbolli
* [[2011]] - [[Vasillaq Vangjeli]], aktor shqiptar i komedisë dhe dramës
 
== Festa dhe përvjetore ==