Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Projekti Matematikë"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
|[[metri]]
|'''[[m]]'''
|Filestare '''<nowiki>{{</nowiki>[[Stampa:gjatësianjësia|gjatësianjësia]]<nowiki>}}</nowiki>''' jep {{gjatësia}} për nën dhe shumë fishet duhet shkruarë p.sh.: '''<nowiki>{{gjatësia|km}}</nowiki>''' (në difsha me bo).
|-
|[[Masa]]