Ndryshimi mes inspektimeve të "Ferdinand Xhaferri"

No change in size ,  9 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
{{pp}}{{joref}}
'''Ferdinand Xhaferri''' ish Ministri i Turitmit, Kulthurës, Rinisë dhe Sporteve të [[Shqipëria|Republikës së Shqipërisë|Shqipëria]].
 
== Të dhëna personale ==