Ndryshimi mes inspektimeve të "Kumbulla"

1 byte added ,  9 vjet më parë
v (r2.5.5) (roboti shtoj: ro:Prun)
 
== Veprimi shërues ==
Kumbullat janë mjaft të rëndësishme në ushqim. Vetite shëruese të kumbullës ndikojnë në sëmundjet e veshkave, sëmundjët e mëlçisë së zezë dhe tek paraqitja e reumës. Rregullon punën e zorrëve.Vetite sheruese te kumbulles ne forme kompotikomposto vijne ne shprehje edhe te semundjet dhe veshtiresite te hemoroidet e brendshme.Rregullon jashteqitjen dhe qeteson dhimbjen.
 
== Kumbullat ==
Anonymous user