Ndryshimi mes inspektimeve të "Kumbulla"

3 bytes added ,  9 vjet më parë
 
== Pjesa shëruese ==
Fruti i kumbulles i konzervuar ne form hashavi (kumbull e teruethare) dhe e konzervuarkonservuar ne friz per prodhim kompotikomposto, jankane veti sheruese-lehtesim ne rastet e majasilitmaeasellit te mbrendshembrendshem sidomoissidomos te zorra e trashtrashe. ndihmon dhe lehteson jashtqitjenjashteqitjen.
 
== Veprimi shërues ==
Anonymous user