Dallime mes rishikimeve të "Krahasimi"

2 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
::Disa thonë se shkrimtarët i zgjedhin fjalët, '''ashtu si bleta zgjedh nektarin nga lulet'''.
(Arian Kadiu, Pas takimit me alienët)
: Të dy fjalitë që ndahen me presje, fjalia e panënvizuar dhe fjalia e nënvizuar, përbëjnë dy krah♪7tkrahët e similitudës.
40

edits