Dallime mes rishikimeve të "Gary Duschl"

11 bytes added ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
 
v
Gary Duschl është mbajtës i rekordit në veprimtari të pazakonshme. Ai mbanë rekordin në krijimin e varugutvargut më të gjatë ngame goma përtypëseçamçakëza.
 
Vargun e gomësçamçakëzave, Gary ka filluar të krijojë deri sa ishte në shkollë të mesme. PasiMeqe kjo atij iju dukejduk njëdiçka gjë e bukurinteresante ai fillojvazhdoi ta zgjasë vargun përgjate jetë së tij. Për qëlliminta evazdhuar tij,këtë taniaktivitet aiGary tani ndihmohet dhe nga shokët, familja dhe njerzënjerëz te ndryshëm të cilet e furnizojnëndihmojnë atëGary-n meduke ndihmëni ederguar atij çamçakëzave me postëspostë.
 
Gary ka vendosur ta përtypëvazhdojë gomakëtë dheaktivitet përgjatë zgjatëgjithë vargunjetës gjatë gjithë jetëstij.
 
{{cung}}
574

edits