Dallime mes rishikimeve të "Vesa Luma"

No change in size ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
| titulli =
| emri i vërtetë =
| lindja = {{Ditëlindja dhe mosha/Femër|12|5|19861988}} <ref>[http://www.teksteshqip.com/bio.php?aid=272 Teksteshqip.com]</ref>
| vdekja =
| vite aktiv =
| webfaqja =
}}
'''Vesa Luma''' (*[[12 maj]], [[19861988]] në [[Prishtina|Prishtinë]]) është [[Këngëtari|këngëtare]] nga [[Kosova]].
Historia
 
Anonymous user