Ndryshimi mes inspektimeve të "Martin Mato"

135 bytes added ,  9 vjet më parë
# [[Norbert Jokl]] zgjodhi shqipen si mision të jetës së tij (artikull) e shtunë [[22 qershor]] [[2002]] gazeta „[[Fakti]]„ [[Shkupi]] [[Maqedonia]]
# „Pas portave te së magjishmes“ (mitologji jugore) (artikull) [[Krahu i shqiponjës]] Nr 72 [[tetor]] [[2006]]]].
# "Dy herina dhe dy botë" Botimi i akteve të konferencës shkencore ndërkombëtare Isbn 978-9928-105-90-5 Tirane 17-19 dhjetor 2009
#" [[Ekspresionizmi gjerman]] 1910-1925 gazeta "[[Nacional (gazetë)|Nacional]]" f 21, 14-21 si edhe 21-27 shkurt 2010 Tirane
#"Rituali i pare pagan i dokumentuar ne Kosove" (artikull) në revisten "[[Albanica]]" f 34-37 nr 93; janar-shkurt 2010 [[Prishtinë]]
Anonymous user