Ndryshimi mes inspektimeve të "31 tetor"

52 bytes removed ,  9 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.1) (roboti shtoj: yi:31סטן אקטאבער)
v
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|Shtator|Tetor|Nëntor}}
'''31 Tetoritetori''' është dita e 304-të e [[Kalendari gregorian|kalendarit gregorian]] (dita e 305-t në [[Vit i brishtë|vitin e brishtë]]) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 61 ditë.
 
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|Shtator|Tetor|Nëntor}}
 
== Ngjarje ==
 
== Festa dhe përvjetore ==
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[Kategoria:Tetor]]