Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Tëfcí"

v
Ti je duke e propozuar [[Perdoruesi:Euriditi]] per admin, dhe duhet ta shtojsh tek '''2.3 Kandidatura të sponsorizuara''', pasi aty ku e ke shtuar ti eshte per ato kandidate qe propozojne vetveten.--[[Përdoruesi:Liridon|'''''Liridon''''']] 26 korrik 2011 18:15 (CEST)
: Me fal u gabova. Flm që ma ke thënë. -- [[Përdoruesi:Tfts|'''Tfts''']] · ([[Përdoruesi diskutim:Tfts|Diskutim]]) 26 korrik 2011 19:36 (CEST)
 
 
po te shkruaj ketu [[Tfts]], sepse nuk arrij dot te te shkruaj sms private... me ke bllokuar & nuk arrij dot te rregulloj faqet, te hap faqe te reja per personazhet ose te rregulloj fjalite e perkthyera keq nga google translate... me cfare motivi me ke bllokuar qe te mos bej redaktime?? Alona
 
== Vandalism ==
50

edits