Dallime mes rishikimeve të "Lazër Mjeda"

285 bytes added ,  10 vjet më parë
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
== Burime ==
{{ref}}
* [[Albert Ramaj]]: ''LAZËR MJEDA NË ARGJIPESHKVINË SHKUP-PRIZREN MES 1909-1921 (Sipas arkivit Austriak, emërimi tij, laramanizmi, largimi nga Prizreni)'' (S. 47-172) in: IMZOT LAZËR MJEDA- Mbrojtës dhe lëvrues i identitetit shqiptar, St. Gallen 2011 (ISBN: 978-3-9523077-7-9)
 
[[Category:Biografi shqiptarësh]]
Anonymous user