Dallime mes rishikimeve të "17 tetor"

25 bytes added ,  9 vjet më parë
v
r2.7.1) (roboti shtoj: os:17 октябры
v (17 Tetor u zhvendos tek 17 tetor dhe u krijua një faqe përcjellimi)
v (r2.7.1) (roboti shtoj: os:17 октябры)
[[nrm:17 Octobre]]
[[oc:17 d'octobre]]
[[os:17 октябры]]
[[pa:੧੭ ਅਕਤੂਬਰ]]
[[pag:October 17]]
48.038

edits