Dallime mes rishikimeve të "Hysni Milloshi"

41 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Faqe e re: '''Hysni Milloshi''' është themelues dhe Sekretari i tanishëm i Partisë Komuniste të Shqipërisë.)
 
No edit summary
[[Skeda:Hysni Milloshi.jpg|thumb|300px]]
'''Hysni Milloshi''' është themelues dhe Sekretari i tanishëm i Partisë Komuniste të Shqipërisë.