Dallime mes rishikimeve të "Siri Kodra"

10 bytes removed ,  10 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Siri Kodra''' ka qenë partizan i '''LANÇ''' dhe veteran.... Kategoria:Biografi shqiptarēsh Kategoria:Partizanë shqiptarë Kategoria:Biografi cung)
 
vNo edit summary
'''Siri Kodra''' ka qenë partizan i '''LANÇ''' dhe veteran....
[[Kategoria:Biografi shqiptarēshshqiptarësh]]
{{biografi-cung}}
[[Kategoria:Partizanë shqiptarë]]
[[Kategoria:Biografi cung]]