Dallime mes rishikimeve të "Ribari i Madh"

363 bytes added ,  10 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Ribari i Madh''' është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Lipjan Kategoria:Fshatra në Kosovë)
 
vNo edit summary
{{Infobox KS fshat| height="200"
'''Ribari i Madh''' është një vendbanim në komunën e [[Lipjani|Lipjanit]], [[Kosovë]].
| foto harta=[[Figura:noimage.png|140px]]
| emri=Ribari i Madh
| komuna=[[Lipjani]]
| banorë=
| posta=
| telefoni=
| lartësia=556 m
| latitude=42° 30′ 33" N
| longitude=21° 02′ 28" E
| web=
}}
'''Ribari i Madh''' ([[Gjuha serbe|serbisht]]: ''Велико Рибаре/Veliko Ribare'') është një vendbanim në komunën e [[Lipjani|Lipjanit]], [[Kosovë]].
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Lipjan]]
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
 
[[sr:Велико Рибаре]]