Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Përpunim tekstesh"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
|-
|
''e pjerrët''<br /> e pjerret
'''e trashë'''<br />
'''''e pjerrët dhe e trashë'''''<br />
<br />
Anonymous user