Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Përpunim tekstesh"

v
Ndryshimet e 80.78.71.78 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Dan.
v (Ndryshimet e 80.78.71.78 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Dan.)
|-
|
''e pjerrët''<br /> e pjerret
'''e trashë'''<br />
'''''e pjerrët dhe e trashë'''''<br />
<br />
12.723

edits