Dallime mes rishikimeve të "1 shkurt"

6 bytes removed ,  11 vjet më parë
v
r2.6.4) (roboti ndryshoj: kk:1 ақпан
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (1 Shkurt u zhvendos tek 1 shkurt dhe u krijua një faqe përcjellimi)
v (r2.6.4) (roboti ndryshoj: kk:1 ақпан)
[[jv:1 Februari]]
[[ka:1 თებერვალი]]
[[kk:Ақпанның 1 ақпан]]
[[kl:Februaari 1]]
[[kn:ಫೆಬ್ರುವರಿ ೧]]
6.132

edits