Ndryshimi mes inspektimeve të "13 Nëntor"

78 bytes added ,  9 vjet më parë
v (r2.6.4) (roboti ndryshoj: kk:13 қараша)
* [[1868]] - [[Gioacchino Rossini]], kompozitor italian (* [[1792]].)
* [[1974]] - [[Vittorio De Sica]],aktor dhe regjisor filmi italia (* [[1901]].)
* [[2011]] - [[Alfred Kanini]],shkrimtar, publicist dhe gazetar (* [[1943]].)
 
==Festa dhe përvjetore==
32

edits