Dallime mes rishikimeve të "Demir Hyskja"

No change in size ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
== Filmografia ==
 
*[[Zombotron]]
*[[Dhe vjen një ditë]] - (1986)....Baki Branica
*[[Kronikë e atyre netëve]] - (1986) (TV)
*[[Shpërthimi]] - (1974)
*[[Kur zbardhi një ditë]] - (1971)
*[[Mengjese lufte]] - (1970)
*[[Guximtaret]] - (1970)
*[[Ngahdnjim mbi vdekjen]]- (1967)