Dallime mes rishikimeve të "Guljelm Radoja"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
{{joref}}
'''Guljelm Radoja''' është një aktor i mirënjohur shqiptar. Ka lindur dhe jeton ne Durres.
 
{{aktor-cung}}
 
==Burimet==
{{reflist}}
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Category:Aktorë shqiptarë]]