Ndryshimi mes inspektimeve të "Punë dhe ditë"

v
r2.7.1) (roboti shtoj: ru:Труды и дни
v ([r2.5.1] roboti shtoj: id:Erga kai Hemerai)
v (r2.7.1) (roboti shtoj: ru:Труды и дни)
[[pt:Os Trabalhos e os Dias]]
[[ro:Munci și zile]]
[[ru:Труды и дни]]
[[zh:工作與時日]]
24.666

edits