Dallime mes rishikimeve të "Njësia administrative Miras"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
== Vendbanimet ==
{{Komuna Miras}}
 
== Shih dhe këtë ==
 
== Lidhje të jashtme ==
 
== Burimet ==
<references/>
 
== Shih dhe këtë ==
{{Qarku i Korçës}}
{{AL-gjeo-cung}}