Ndryshimi mes inspektimeve të "Bërnjaku (Rahovec)"

v
+iw
v (+iw)
| web=
}}
 
'''Bërnjaça''' është një vendbanim në komunën e [[Rahovec|Rahovecit]], [[Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
 
[[sr:Брњача]]