Dallime mes rishikimeve të "Myrteza Aliu"

8 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
Dr. '''Myrteza Ali Struga''' (gjithashtu njihet si '''(Hafiz) Myrteza Dibra''') ishte mjek shqiptar dhe firmosës i aktit të [[Shpallja e Pavarësisë së Shqipërisë|Shpalljes së Pavaresisë]] si delegat i [[Strugë]]s.<ref>"History of Albanian People" Albanian Academy of Science.ISBN 99927-1-623-1</ref>
 
==Jeta==
19

edits