Ndryshimi mes inspektimeve të "6 dhjetor"

46 bytes added ,  8 vjet më parë
v
v (6 Dhjetor u zhvendos tek 6 dhjetor dhe u krijua një faqe përcjellimi)
[[ku:6'ê berfanbarê]]
[[kv:6 ӧшым]]
[[ky:6-Декабрь (Бештин айы)]]
[[la:6 Decembris]]
[[lb:6. Dezember]]