Dallime mes rishikimeve të "Turizmi në Shqipëri"

(Rejected the last text change (by 79.106.5.228) and restored revision 1027785 by 80.78.68.244)
==== Dege te tjera ====
 
== Turizmi vendas dhe i huaj ==eshte i papam ahhahahaa
 
== Segmentet e turizmit ==
Anonymous user