Dallime mes rishikimeve të "Festivali i 49-të i Këngës në RTSH"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
vNo edit summary
| KËNGA FITUESE = Kënga ime
}}
'''Festivali i 49-të i Këngës në [[RTSH]]''' u zhvillua në datat [[23 dhjetor|23]], [[24 dhjetor|24]] dhe [[25 dhjetor]] [[2010]] në Pallatin e Kongreseve në [[Tiranë]]. Kënga fituese ishte "Kënga ime" e kënduar nga [[Aurela Gaçe]], me kompozim të [[Shpëtim SaraçitSaraçi]]t dhe tekst të [[Sokol Marsit]].
 
 
3.535

edits