Dallime mes rishikimeve të "Segmenti"

49 bytes removed ,  10 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e Omer aqifi (diskutimet) në versionin e fundit nga Reder.
vNo edit summary
v (U kthyen ndryshimet e Omer aqifi (diskutimet) në versionin e fundit nga Reder.)
<!-- Kategorizm dhe ndërwiki -->
[[Category:Matematikë]]
 
 
(MeLy aQiFi)
shumm nicceee.
weq wazhdo shoq :P