Ndryshimi mes inspektimeve të "Ali Pashë Tepelena (roman)"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
[[Figura:Ali Pashë Tepelena (roman).jpg|thumb|350px200px]]
'''Ali Pashë Tepelena''' është roman historik me autor [[Sabri Godo]]. Shtëpia botuese Artemida, viti 1993, faqe 386. Ky botim është edhe ripunimi i tretë që i bëhet këtij romani. Botimi i parë në vitin 1970, si dhe i dyti më 1992.
 
[[CategoryKategoria:Libra]]
[[CategoryKategoria:Tepelenë]]