Dallime mes rishikimeve të "Václav Havel"

1 byte removed ,  10 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
[[Skeda:Vaclav Havel IMF.jpg|thumb|right|250px|Vaclav Havel]]
'''Vaclav Havel''' lindi më 5 tetor [[1936]] dhe vdiq më 18 dhjetor [[2011]] , në [[Praga|Pragë]], ishte nje politikan çek.
== Biografia ==
3.535

edits