Dallime mes rishikimeve të "Guljelm Radoja"

Rejected the last 4 text changes (by 24.2.174.83dhe MastiBot) and restored revision 1046015 by Sportishqiptar
v (r2.7.1) (roboti shtoj: pl:Guljelm Radoja)
(Rejected the last 4 text changes (by 24.2.174.83dhe MastiBot) and restored revision 1046015 by Sportishqiptar)
*[[Gjenerali i ushtrise se vdekur]]-1976....prifti
*[[Dimri i fundit]] - (1976) ....Togeri gjerman
 
*[[Ne fillim te veres]]- (1975).... Tenente Gurabardhi
{{aktor-cung}}
*[[Shtigje te luftes]]-(1974)......Fotografisti
 
==Burimet==
{{reflist}}
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Category:Aktorë shqiptarë]]
 
[[pl:Guljelm Radoja]]