Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia diskutim:Kontrolluesit"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
Pershendetje, un mendoj se nuk duhet te kete ndonje votim per kete privilegj, mjafton qe nje perdorues qe eshte aktiv ta propozoj kandidatin, dhe nese ka besim ndaj kandidatit ti jepet titulli direkt.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] 9 dhjetor 2011 11:23 (CET)
:Dakord, dhe bera ndryshimet perkatese. [[Përdoruesi:Sportishqiptar|Sportishqiptar]] 22 dhjetor 2011 00:31 (CET)