Ndryshimi mes inspektimeve të "17 Dhjetor"

No change in size ,  9 vjet më parë
v
* [[1969]] - [[Artur da Costa e Silva]], kryetar dhe politikan brazilian
* [[1973]] - [[Charles Greeley Abbot]], astrofizicient amerikan
* [[2011]] - Mediat e Kores së Veriut njoftojn se [[Kim Xhong-IIiI]] ka vdekur pas një sulmi kardiak në zemër
 
== Festa dhe përvjetore ==