Hape menynë kryesore

Changes

1 byte added, 7 vjet më parë
* [[8 Korrik]] - [[Pjetër Arbnori]], politikan shqiptar (l. [[1935]])
* [[24 Shtator]] - [[Muharrem Qena]], aktor dhe regjisor shqiptar (l. [[1930]])
* [[10 Dhjetor]] - u shpall i vdekur Ish Diktaroi kilian [[Augusto PinocetPinochet]]
*
 
Anonymous user