Ndryshimi mes inspektimeve të "Braina e Vogël"

219 bytes added ,  8 vjet më parë
 
==Gjeografia==
Braina e Vogel eshte vendbanim ne Komunen e Medvegjes.<br />
Braina e Vogel ne veri kufizohet me Brainen e Madhe,ne lindje kufizohet me Tullarin dhe me Medevcin,ne jug me Gubavcin dhe ne perendim me Komunen e Besianes.
 
==Demografia==
Anonymous user