Euriditi

Joined 12 gusht 2009
1.222 bytes removed ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{Babel-5|sq|sq miks|Ortodoks|Korça|en-3|it-1|browser:Google Chrome|Arritje madhore|}}
</div> </div> </div>
 
Falemnderit per sugjerimin!I ndryshova titujt per 3 kampionatet e luftes,gjithsesi nese ti mund ta ndreqesh me mire beje.Momentalisht po punoj per kupat e shqiperise versioni anglisht,sapo perfundova superkupat dhe kampionatet e luftes.Do te filloj kampionatet ne shqip sapo te kem perfunduar me kupen.Eshte nje pune e madhe dhe merr kohe.Se fundi desha te dij se pse vonohet shqyrtimi i faqeve te punuara?Njerezit kerkojne te lexojne materiale te cilat ende nuk jane updatuar,por kjo nuk behet dot sepse shqyrtimi i faqeve vonon me muaj te tere sic jane rastet: [[http://sq.wikipedia.org/wiki/Kupa_e_Mbretit|ketu]], [[http://sq.wikipedia.org/wiki/Kategoria_Superiore|ketu]], [[http://sq.wikipedia.org/wiki/Kategoria_Superiore_1939|ketu]], [[http://sq.wikipedia.org/wiki/Kategoria_Superiore_1940|ketu]], [[http://sq.wikipedia.org/wiki/Kategoria_Superiore_1942|ketu]], [[http://sq.wikipedia.org/wiki/Superkupa_e_Shqip%C3%ABris%C3%AB|ketu]], [[http://sq.wikipedia.org/wiki/Kupa_e_futbollit_e_Shqip%C3%ABris%C3%AB|ketu]], etj. A eshte e mundur qe une personalisht ti aprovoj te pakten faqet sportive apo duhet ta beje dikush tjeter ne kohen e tij?Falemnderit --[[Përdoruesi:Fjorilda09|Fjorilda09]] 6 janar 2012 11:51 (CET)