Dallime mes rishikimeve të "Leci"

7 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
*[http://www.fallingrain.com/world/YI/2/Lece.html Informatë mbi Po. gjeografike]
== Pasurite Nentokesore ==
Ne fshatin Lec eshte i njohur per pasuri nentokesore si plumb,zing,ari etj.Ne<br kete fshat ndodhet Miniera e Plumbit dhe Zingut -Leci./>
Ne kete fshat ndodhet Miniera e Plumbit dhe Zingut -Leci.
{{gjeo-cung}}
[[category: fshatra në Serbi]]
Anonymous user