Ndryshimi mes inspektimeve të "Saint-Étienne"

37 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Saint-Etienne është një qytet në Francë, gjendet në juglindje në departamentin e Loire dhe rajonin e Rhone-Alpes.)
 
Saint-Etienne është një qytet në Francë, gjendet në juglindje në departamentin e Loire dhe rajonin e Rhone-Alpes.
 
 
 
 
[[Kategoria:Qytete në Francë]]