Dallime mes rishikimeve të "Hysni Milloshi"

13 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
[[Skeda:Hysni Milloshi.jpg|thumb|300px]]
'''Hysni Milloshi''' është themelues dhe Sekretari i tanishëmParë i Partisë Komuniste të Shqipërisë së riorganizuar.
 
== Jeta ==