Dallime mes rishikimeve të "Lumi Pärnu"

1 byte removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: thumb Lumi Pärnu është një ndër lumenjtë më të gjatë të Estonisë dhe lumi më i madh në Estoninë jugperëndimore. Buron në Est...)
 
No edit summary
[[Kategoria: Lumenj në Evropë]]
[[Kategoria: Lumenj në Estoni]]
[[Kategoria:EstoniaEstoni]]
[[Kategoria:Pärnu]]