Ndryshimi mes inspektimeve të "Brruti"

65 bytes added ,  8 vjet më parë
 
==== Mjedisi ====
 
[[File:Shpella-brrutit.jpg|thumb|250px|right|Shpella e brrutit]]
 
Mbeturinat grumbullohen nga kompania komunale e mbledhjes së mbeturinave
 
derdhja e 50 % të kanalizimeve pa riciklim
 
 
==== Identiteti dhe Kultura ====
25

edits