Ndryshimi mes inspektimeve të "Vuthaj"

3 bytes removed ,  8 vjet më parë
Mbiemrat qe hasen sot me se tepërmi ne këtë krahine janë : ...
 
Ahmetaj , Bruçaj , DedushajÇelaj, Dedushaj, Ulaj Goçaj, Gjonbalaj, Kukaj, Vukaj'''Tekst ,i trashë'''Qosaj , SelimajUlaj, RugovaVuçetaj ,dhe Vukaj
Goçaj , Kukaj,Vuçetaj ,Ulaj, Celaj
 
== Kultura ==
Anonymous user